AMEA Mərkəzi Nəbatat Bağının baş meneceri Gilani İsmayılov, Oduncaqlı bitkilər laboratoriyasının müdiri, biologiya elmləri doktoru, professor Elman İsgəndər, Oduncaqlı bitkilər laboratoriyasının aparıcı elmi işçisi, biologiya üzrə fəlsəfə doktoru, dosent Asif Mehralıyev Fəxri Fərmanla təltif olunub.
Alimlər bu mükafata AMEA Mərkəzi Nəbatat Bağında aparılan abadlıq və quruculuq işlərindəki fəaliyyəti münasibətilə layiq görülüb.
Mərkəzi Nəbatat Bağının baş direktoru Natiq Allahverdiyev əməkdaşları təbrik edib, onlara gələcək fəaliyyətində uğurlar arzulayıb.

Employees of the Central Botanical Garden of ANAS were awarded with Honorary Decrees
General Manager of the Central Botanical Garden of ANAS Gilani Ismayilov, Head of the Laboratory of Woody Plants, Doctor of Biological Sciences, Professor Elman Iskander, Leading Researcher of the Laboratory of Woody Plants, Doctor of Philosophy in Biology, Associate Professor Asif Mehraliyev have been awarded the Honorary Decree
Scientists were awarded this prize on the occasion of their activity in the landscaping and construction work carried out in the Central Botanical Garden of ANAS.
General Director of the Central Botanical Garden Natig Allahverdiyev congratulated the staff and wished them success in their future endeavors.