Mərkəzi Nəbatat Bağının icraçı direktoru İctimai TV-nin qonağı olub
Mərkəzi Nəbatat Bağının icraçı direktoru, biologiya elmlər doktoru, dosent Həsən Babayev İctimai TV-nin Dikdaban verlişinin qonağı olub.
İcraçı direktor verlişdə Mərkəzi Nəbatat Bağının baş direktor Natiq Allahverdiyevin nəzarəti ilə Bağda həyata keçirilən abadlıq-quruculuq işlərinin müəssisənin fəaliyyətinin təkmilləşdirilməsinə, buradakı kolleksiyaların qorunub saxlanılmasına xidmət etdiyini qeyd edib
Mərkəzi Nəbatat Bağında görülən işlərin ardıcıl xarakter daşıdığına diqqət çəkən Həsən Babayev bağda yeni kolleksiyaların yaradılması işlərinin sürətlə həyata keçirildiyini vurğulayıb.

Executive Director of the Central Botanical Garden was a guest of Ictimai TV
Executive Director of the Central Botanical Garden, doctor of biological sciences, associate professor Hasan Babayev was a guest of Dikdaban program of Ictimai TV.
The Executive Director noted that construction works carried out in the Central Botanical Garden under the supervision of general director Natig Allahverdiyev serve to the improvement of the enterprise’s activities and preservation of collections here.
Noting that the work carried out in the Central Botanical Garden is proceeding consistently, Hasan Babayev stressed that the work to create new collections in the garden is being implemented at a rapid pace.